O nas

Self-RegMindCare to nowo powstały ośrodek wsparcia psychologicznego dla rodziców i ich dzieci oraz nauczycieli, opiekunek. Właścicielka firmy jest pierwszym w Polsce przedstawicielem metody samoregulacji (Self-Reg), a MindCare to oficjalny partner the Mehrit Centre.

Organizujemy kursy online, warsztaty i konsultacje dla rodziców, nauczycieli, opiekunek, a także kursy dla psychologów, pedagogów, specjalistów SI i innych profesjonalistów zajmujących się dziećmi i rodzinami.

Wkrótce planujemy udostępnienie polskiej wersji kursu certyfikacyjnego Self-Reg we współpracy z the Mehrit Centre.

Natalia Fedan Psycholog

 

 

Właścicielką firmy i trenerką Self-Reg certyfikowaną przez Mehrit Centre jest Natalia Fedan, psycholożka, anglistka i mama trójki dzieci (w tym dwójki wspaniałych nastolatków oraz pełnego energii trzylatka, którego bez metody Self-Reg byłoby zapewne trudno okiełznać).

 

 

 


 

Marika Koman jest Wirtualną Asystentką i prawą ręką Natalii Fedan. Chociaż jej wykształceniem kierunkowym jest Zarządzanie Zasobami Ludzkimi, całym sercem zaangażowała się w promowanie metody Self-reg w Polsce. Mama dwójki dzieci, miłośniczka zwierząt, Digital Girl i fanka nowych technologii. Jeśli trzeba zorganizować niemożliwe, ona na pewno tego dokona.

 


AgnieszkaAgnieszka Stążka-Gawrysiak – uczy się Self-Reg w kanadyjskim MEHRIT Centre od twórcy tej metody, dr. Stuarta Shankera i jego współpracowników. W październiku 2017 r. jako druga osoba w Polsce otrzyma certyfikat z podstaw tej metody. Jest mamą trzech synów w wieku od niespełna roku do sześciu lat. Prowadzi blog http://dylematki.eu/ poświęcony dylematom świadomego macierzyństwa i narzędziom rozwoju osobistego rodzica, m.in. Self-Reg.

 

 


sikora jagoda 2Jagoda Sikora – psycholog, pracownik naukowy w Instytucie Psychologii Uniwersytetu Śląskiego. Jest autorką programów profilaktycznych dotyczących zdrowia psychicznego skierowanych do młodzieży. Pracuje jako psycholog w Górnośląskim Centrum Zdrowia Dziecka (Szpital Kliniczny nr 6 w Katowicach) na oddziale neurologii wieku rozwojowego, Interesuje się diagnozą rozwoju dziecka, w szczególności dziecka małego od 2 miesiąca życia a także chorobami psychosomatycznymi dzieci. Aktualnie kształci się w zakresie SelfReg w ramach kursu realizowanego przez Mehrit Center dr Stuarta Shankera. Uczestniczyła w licznych szkoleniach i konferencjach m.in SelfReg dla specjalistów, praca z rodziną dziecka niepełnosprawnego, wczesne interwencje w przypadku traumatycznych zdarzeń, kurs terapii skoncentrowanej na rozwiązaniach. Jest certyfikowanym trenerem edukacji Heroic Imagination Project prof. Philipa Zimbardo. Posiada doświadczenie w pracy grupowej i indywidualnej z dziećmi, które doświadczają różnych problemów.

 

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj / Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj / Zmień )

Connecting to %s

%d blogerów lubi to: