Self – Reg poziom zaawansowany. Detektyw stresu dziecka w akcji

Czas i miejsce: 24.06.2017, godz. 14.30-17.30
Warszawa, szczegóły niebawem

Organizatorem wydarzenia jest Strefa Bliskości (Monika Wrzosek). W razie pytań, zachęcam do kontaktu mailowego lub telefonicznego: 508 423 114.

Koszt udziału jednej osoby – 130 zł.
Zgłoszenia proszę przesyłać na adres: strefabliskosci@gmail.com. Po otrzymaniu zgłoszenia prześlę szczegółowe informacje.

Jeśli znasz już metodę Self-Reg, bo czytałeś/aś książkę lub uczestniczyłeś w innych warsztatach lub kursach, być może zastanawiasz się, gdzie szukać stresorów i jak je redukować, a także w jaki sposób “doładowywać baterie” u siebie i u dziecka.
Te warszaty są skierowane do osób, które czytały “Self-Reg” Stuarta Shankera lub uczestniczyły w jednym z kursów na temat Self-Reg i chcą pogłębić wiedzę oraz znaleźć jej praktyczne zastosowanie.

Podczas warsztatów:
– wspólnie zastanowimy się nad stresorami Twoimi i dziecka
poszukamy sposobów na redukcję stresu,
– otrzymasz narzędzia do dalszej pracy z Self-Reg,
– pogłębisz zrozumienie metody.
Wspólnie zabawimy się w „detektywów stresu” i zdiagnozujemy główne przyczyny stresu u Ciebie i Twoich bliskich, a także poszukamy sposobów na redukcję stresu, regenerację oraz budowanie odporności psychicznej.

Korzyści dla uczestnika
Dzięki Self-Reg będzie Ci łatwiej radzić sobie w roli Rodzica, wychowywać dzieci bez kar i nagród, w łagodny i pełen zrozumienia sposób. Dzięki metodzie możesz rozwiązać wiele problemów związanych zarówno z własnym stresem, jak i z zachowaniami i emocjami dziecka oraz jego nauką w szkole.

Prowadząca:
Natalia Fedan – psycholożka, pierwsza w Polsce oficjalna partnerka the Mehrit Centre i przedstawicielka metody Self-Reg. Po przeszkoleniu rocznym z metod terapii poznawczo-behawioralnej. Ekspert od stresu. Prowadzi portale www.mindcare.pl oraz www.self-reg.pl (z blogiem), a także współprowadziła blog Życiowa Psychologia (www.zyciowapsychologia.wordpress.com). Udziela się także na portalu www.drogauwaznosci.pl.Prowadzi kursy online o tematyce stresu i emocji.

Warsztaty odbędą się po zebraniu minimalnej liczby uczestników, maksymalna ilość uczestników – 16. W sytuacji, gdy nie zbierze się grupa, wniesione wpłaty zostaną zwrócone.

%d blogerów lubi to: